На Прикарпатті рятувальники виявили дітей без нагляду дорослих

Суспільство

Учора, 17 червня, на Івано-Франківщині рятувальники зафіксували три випадки перебування неповнолітніх осіб неподалік великих водойм.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено 4 рейди, в т.ч. 3 моточовном. Під час рейдів не допущено до купання в забороненому, небезпечному місці (басейн міського озера, глибина якого 3-4 метри) 4 дітей (вік 10-12 років), які були без нагляду дорослих. З дітьми проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах. Після зауважень рятувальників діти покинули небезпечне місце та територію водойми.


Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер не допущено до відпочинку дитину (вік 10 років), яка була без нагляду дорослих. З дитиною проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах. Після зауваження рятувальників дитина покинула територію водойми.


Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері не допущено до відпочинку 3 дітей (вік 10-12 років), які були без нагляду дорослих.. З дітьми проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах. Після зауваження рятувальників діти покинули територію водойми.Переглядів: 186
banner