фото з мережі інтернет

На Прикарпатті скоротили кількість місцевих судів

Суспільство

На черговому засіданні робочої групи при Комітеті ВРУ з питань правової політики, яка займається змінами мережі загальних місцевих судів в областях у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою у розрізі районів, було погоджено пропозиції трьох областей: Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської.


Про це Голос-Інфо дізнається від Ради судів України.

Щодо схеми судів Івано-Франківської області, то після більш детального опрацювання, зокрема з урахуванням навантаження на суддів і за кількістю розглянутих справ, вона скоротилася з семи судів до шести. Кількість суддів і навантаження на суд дозволяє об’єднати в один два суди. Мова йде про Косівський районний суд та Верховинський районний суд області.

На базі цих судів буде утворений Косівський окружний суд, до якого за підсудністю увійдуть територіальні громади двох новоутворених районів. Бо, як показують розрахунки по навантаженню, не зовсім доцільно утримувати суд, де справи розглядатиме один суддя. Ця позиція також узгоджена з головою Івано-Франківського апеляційного суду.

Відтак в Івано-Франківській області після оптимізації замість 17 місцевих загальних судів діятиме 6 окружних судів.Переглядів: 167
banner