На Прикарпатті спорудять дві домівки для великих прийомних родин

Суспільство

Допоможе побудувати житло нова ініціатива першої леді Олени Зеленської – «Адреса дитинства».


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


У 8 регіонах, зокрема й на Івано-Франківщині, Фундація Олени Зеленської розпочала будівництво чотирнадцяти будинків для великих прийомних родин, які через війну втратили житло. Кошти на реалізацію надали міжнародні донори.


Житло будується також у Київській, Львівській, Закарпатській, Харківській, Житомирській, Волинській та Черкаській областях.


Його отримають родини, у яких виховується щонайменше п’ятеро дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Дім буде одноповерховим, безбар’єрним, енергоефективним, матиме утеплений фасад, буде забезпечений тепловим насосом та автономним джерелом живлення. Площа кожного будинку – 285,5 квадратних метрів.


У будинку буде п’ять дитячих спалень, батьківська кімната, кімнати для ігор та навчання, а також необхідна побутова техніка та меблі. І обов’язково – укриття.


Днями проєкт презентували широкому загалу.
«Коли рік тому з’явилася моя Фундація, щоби допомагати українцям долати гуманітарні, освітні, медичні виклики, які виникли через війну, одні із перших, кому ми стали допомагати – великі прийомні родини. Кожній четвертій ми надали необхідні речі. Понад тисячу дітей із батьками ми цього року вперше відпочили у Карпатах. Але ви здогадуєтеся, який їх запит був основний: дім. Ми не можемо наразі повернути їм їхній дім. Але ми можемо дати дитинству, яке опинилося у вигнанні, нову адресу, яка стане улюбленим домом. Так народився проєкт фундації «Адреса дитинства», – сказала на презентації перша леді.


Переглядів: 300
banner