фото з мережі інтернет

На Прикарпатті судитимуть жінку, яка причетна до крадіжок на понад мільйон гривень

Надзвичайні ситуації

На Прикарпатті до суду скерований обвинувальний акт у кримінальних провадженнях щодо 30-річної підозрюваної.


Поліцейські встановили наявність достатніх доказів для повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень громадянці 1989 року народження, мешканці Черкаської області, пише Голос-Інфо з посиланням на Фіртку.

Вона вчинила два злочини спільно з співучасницею. Остання наразі у розшуку.

Інформуємо, що у жовтні 2018 обвинувачена спільно з співучасницею зайшли на подвір’я господарства в с. Борщівська Турка, Снятинського району. Переконавшись у відсутності власників, відчинили вхідні двері та проникли до приміщення житлового будинку.

Зловмисниці викрали кошти в сумі 20 000 грн та 3 000 доларів США США, що згідно встановленого НБУ курсу на той період становить 84 990 грн. Після цього покинули місце події і виїхали з Івано-Франківської області, а викраденими грошима  розпорядилися на власний розсуд.

Окрім цього, досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні 2019 року жінки вирішили вчинити повторне таємне викрадення чужого майна території Івано-Франківської області. Вони зайшли на подвір’я господарства в с. Чортовець, Городенківського району, де шляхом підбору ключа відчинили вхідні двері і проникли до приміщення житлового будинку.

Зловмисниці викрали грошові кошти в сумі 270 000 грн та 42 000 доларів США, що згідно встановленого НБУ курсу на той період становить 1 016 400 грн. Опісля правопорушниці покинули Прикарпаття.

У листопаді 2019 року 30-річній зловмисниці повідомлено про підозру, а в січні 2020 року її оголошено в розшук. 4 квітня 2020 року підозрювану затримано. Обвинувальний акт щодо неї 23 квітня відправлено до суду.Переглядів: 178
banner