На Прикарпатті трьох дітей вилучили із сім’ї (ФОТО)

Суспільство

Ювенальні поліцейські турбуються про безпеку дітей з кризових сімей. Задля цього працівники поліції Івано-Франківщини постійно пильнують, як про дітей дбають у родинах, що є соціально-вразливими чи опинилися в складних життєвих обставинах, та вживають відповідних заходів захисту дитячих прав та інтересів.


Про це йдеться на сторінці Поліція Івано-Франківської області, пише Голос-Інфо.

Працівники ювенальної превенції Тисменицького ВП сьогодні доставили до медичного закладу трьох малюків, яких вилучили з непридатної для проживання оселі на території Івано-Франківської ОТГ.
Ювенальні поліцейські разом з працівниками служби у справах дітей Івано-Франківської міськради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також сімейним лікарем навідалися до помешкання 32-річної жінки, щоб перевірити умови проживання малолітніх дітей. У будинок, що належить її співмешканцеві, сім’я поселилася кілька тижнів тому. Виявилося, що у ньому дітям не лише не комфортно і тісно, а й небезпечно. Зокрема, реальною загрозою є піч, з допомогою якої обігрівається кімната і яка розміщена впритул до дитячого ліжка.


Оскільки мати дітей віком 1, 2 та 3 роки не переймалася безпекою їх проживання, то ювенальні поліцейські склали на неї адмінпротокол за ч.1 ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).
Крім того, з’ясувалося, що дітям потрібна була й медична допомога, тож їх разом з матір’ю доправили до лікарні. Надалі ж вона мусить подбати про належні умови для дітей.Переглядів: 181
banner