На Прикарпатті триває конкурс на визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску за бюджетні кошти

Суспільство

Триває конкурс на визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску/закупівлі за кошти обласного бюджету у цьому році.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


Конкурс проводиться на виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2022-2026 роки управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації.


Подавати заявки можуть як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.


Цьогоріч облдержадміністрація планує надати підтримку та подарувати життя новим книжкам за напрямками «Художня література», «Історико-патріотична література. Краєзнавство», «Видання для дітей та юнацтва», «Мистецтво. Образотворчі видання», «Перекладна література».


Пропозиції на конкурс прийматимуться до 29 квітня 2023 року.


Детальніше про конкурс – за посиланням https://bit.ly/3Nac29t

Якщо маєте запитання, звертайтеся до управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, кабінет 469).


Телефон для довідок +38 098 698 59 06


Переглядів: 334
banner