На Прикарпатті триває набір до «Гвардії наступу»

Суспільство

Сьогодні рекрутери «Гвардії наступу» провели інформаційну кампанію у Новицькій територіальній громаді. Зокрема, під час сесії Новицької сільської ради, поспілкувалися з депутатами, керівниками установ, старостами, працівниками сільської ради та розглянули детальну інформацію щодо штурмових бригад, обговорили питання, якими найчастіше цікавляться вмотивовані добровольці.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську районну державну адміністрацію


Зазначалося, що вступити до «Гвардії наступу» запрошують усіх, хто бажає відвоювати території України та наблизити перемогу. На вибір – вісім штурмових бригад. Записатися можна у ЦНАПах або подати заявку на сайті.


Рекрутери «Гвардії наступу також побували у центрі надання адміністративних послуг, де провели інформаційний захід з відвідувачами – мешканцями громади.


У заході взяли участь заступник голови Калуської районної державної адміністрації Роман Гавриляк, працівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, Національної поліції, Національної гвардії. Під час інформаційної кампанії у Новицькій громаді Національну гвардію представляв мешканець села Новиця, старший лейтенант Михайло Морис.


Нагадаємо, Гвардія наступу – це вісім штурмових бригад: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «Азов». Нові підрозділи Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби формує Міністерство внутрішніх справ України. Обрати можна той підрозділ, який найбільше відповідає мотивації та поглядам.

Кандидати пройдуть військово-лікарську комісію. З кожним проведуть співбесіду, а також перевірять фізичну витривалість. До лав Гвардії візьмуть тих, хто найбільш вмотивований та пройде усі випробування. Далі новобранці пройдуть інтенсивне навчання і психологічну підготовку. Добровольці опанують основи військової справи і тактичної медицини. Отримають амуніцію, сучасну техніку та зброю.


Високо вмотивовані патріоти, які прагнуть перемоги України в боротьбі з російським загарбником, можуть долучитися до лав однодумців. Долучитися до них можна у ЦНАПі в Калуші, по вул. Богдана Хмельницького, 52, та в Долині, по вул. Грушевського, 18. ЦНАПи працюють щодня з 9:00 до 17:00 год. Також подати заявку можна через сайт (https://storm.mvs.gov.ua/) «Гвардії наступу». Час повертати своє. Приєднуйся!


Переглядів: 396
banner