На Прикарпатті триває профілактична робота щодо правил пожежної безпеки у побуті

Суспільство

Рятувальники Прикарпаття щодня проводять масово-роз’яснювальну роботу з громадянами, нагадуючи основні правила пожежної безпеки в побуті.


Пише про це Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Коломийські рятувальники поспілкувались з населенням в житловому секторі села Далешево Чернелицької ТГ та вкотре нагадали людям основні правила безпечного користування побутовими електроприладами, пічним опаленням та різними альтернативними джерелами обігріву оселі.


Працівники Надвірнянського районного управління ГУ ДСНС в області провели профілактичне відпрацювання в селі Красна. Спілкувались з мешканцями, рятувальники наголосили на обов’язковому дотриманні правил пожежної безпеки, також звернули особливу увагу на забезпечення належного протипожежного стану помешкань та на дотриманні правил пожежної безпеки при користуванні електричними та газовими приладами.


Рятувальники вручили всім всеукраїнську газету «Палаючі новини» про безпечну поведінку вдома. У виданні зібрали головні правила користування генераторами, газовими пальниками, пічним опаленням та свічками у разі відсутності електроенергії та тепла.


 Правила пожежної безпеки читайте на сайті ГУ ДСНС в Івано-Франківській області https://bit.ly/3HaKOL3


Переглядів: 633
banner