На Прикарпатті у жовтні виявили 79 браконьєрів

Суспільство

У період з 1 по 31 жовтня 2019 року державними інспекторами Івано-Франківського рибоохоронного патруля проведено 70 рибоохоронних рейдів та викрито 89 порушень природоохоронного законодавства, з яких вісім – грубі. 

Також складено 79 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та один протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (порушення порядку збуту об’єктів тваринного світу). Оформлено один акт вилучення безгосподарських сітних знарядь лову, пише “Галка” з посиланням на пресслужбу Держагенства рибного господарства.

“Протягом жовтня на порушників накладено 5 678 грн штрафів. З початку поточного року цей показник вже сягнув 56 270 грн. Принагідно зазначу, що за 10 місяців роботи рибпатрулем нараховано збитків, завданих рибному господарству, на суму 33 768 грн. Під час рибоохоронних рейдів в жовтні держінспектори вилучили 2 кг водних біоресурсів та 12 од. заборонених знарядь лову, загальна довжина сіток складає 1 328 м. Протягом місяця зафіксовано один випадок незаконного добування піщано-гравійної суміші на березі річки. Крім цього, дев’ять справ передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності”, – повідомив в.о. начальника Управління Ігор Корсун.Переглядів: 156