На Прикарпатті учасники бойових дій отримують безкоштовну стоматологічну допомогу

Суспільство

Начальник обласної поліції Володимир Голубош нещодавно зустрівся з командою професіоналів, які вірять та підтримують поліцейських.


Вже більше року триває співпраця між поліцейськими, доктором Аль Таріфі Фаді та його командою. На прикінці 2019 році до поліції Івано-Франківщини звернувся доктор Фаді – керівник стоматологічної клініки, який вирішив підтримати роботу правоохоронців та запропонував волонтерську допомогу, а саме надання лікувальних послуг в сфері стоматології поліцейським та учасникам АТО. За період співпраці уже 16 поліцейських отримали якісне безкоштовне стоматологічне лікування.

Вчора, 24 липня, очільник обласної поліції Володимир Голубош зустрівся з Доктором Фаді, Володимиром Форсюком, Аль-Касем Мухаммедом та подякував їм за тісну співпрацю та у наданні безкоштовного високоякісного протезування зубів та надання безкоштовних високоякісних зубних імплантів для реабілітації поліцейських – учасників бойових дій. Вручив їм подяки та сувенірні поліцейські жетони.

Володимир Голубош зазначив: «Я вдячний команді Доктара Фаді, Володимира Форсюка та Аль-Касем Мухаммедом за співпрацю з поліцією Івано-Франківщини в теперішній непростий час, Ваша допомога важлива для кожного правоохоронця. Насправді, Ви робите велику справу не шкодуючи ні власного часу, ні зусиль!».

Співпраця продовжується. Попереду новий проєкт!Переглядів: 204
banner