На Прикарпатті відбулась перша виїзна акція «День здоров’я»

Суспільство
Перша виїзна акція «День здоров’я» відбулася у Рожнятівській громаді за ініціативи ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ».

Пише Голос-Інфо з посиланням на допис головного санітарного лікаря Івано-Франківської області Руслана Савчука.


Участь в заході взяли близько сотні мешканців громади, півсотні із них протестувалися швидкими тестами, тридцять людей вакцинувалися від COVID-19, дифтерії і правця.


В Рожнятівській громаді фахівці працювали за трьома напрямками – тестування, вакцинація і консультація.


Люди мали змогу безкоштовно зробити швидкі тести на COVID-19, гепатит, скринінг на туберкульоз та ВІЛ/СНІД. Охочих вакцинували від коронавірусу. Також сімейний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги надав консультацію щодо соматичних захворювань та виміряв артеріальний тиск.


Обстеження проводили фахівці БФ “Захід Шанс”, КНП “ЦПМД” РСР у співпраці з ДУ “Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ”.


Сьогоднішній виїзд в громаду дав можливість поспілкуватися з мешканцями та почути їх потреби щодо отримання послуг у сфері охорони здоров’я. Ми звернули увагу на побажання людей”, — йдеться у дописі.

Як наголосив Руслан Савчук, «Дні здоров’я» в територіальних громадах Івано-Франківської області будуть регулярними. Наступного тижня планують провести масштабну акцію в Івано-Франківській територіальній громаді. Зокрема, буде доступне вимірювання цукру в крові та інші медичні послуги.


“Хочу нагадати, що ці автобуси для України закупила ВООЗ, за ініціативи Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Наш Центр контролю отримав таких чотири. Ми сьогодні реалізовуємо одну з функцій МОЗ – наближення медичних послуг до громадськості”, — каже головний санітарний лікар області.


Переглядів: 450
banner