На Прикарпатті відбулась проща Коломийського та Корницького протопресвітеріатів до Богородичної святині

Суспільство

13 грудня 2023 р. Б. відбулася проща Коломийського та Корницького протопресвітеріатів до Богородичної святині с. Товмачик.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Коломийську єпархію УГКЦ


Проща почалась молитовною ходою з молитвою на вервиці.


Відтак розпочалася Хресна Дорога, в часі якої прочани роздумували над страстями Ісуса Христа. Єпископ-помічник Петро Голіней у співслужінні з о. Іваном Тиханським та численним духовенством звершив Архиєрейську Божественну Літургію.


Звертаючись до вірних, які зібралися сьогодні на молитву, владика Петро наголосив на важливості прийняття Святих Тайн Покаяння та Євхаристії, а особливо у час війни.


Також готуючись до великого свята Різдва Господнього, владика Петро звернувся до паломників із питанням, що я принесу Ісусові у день його народження, напевне кожен буде мати свою відповідь ,але найкращим подарунком буде, наша чиста душа , очищена у тайні покаяння, щирі молитви складені Богові за свої сім’ї та Україну.


По закінченні Божественної Літургії, владика подякував усім паломникам за їхню присутність та наголосив, що кожної неділі і свята у Богородичному храмі с. Товмачик відбуваються богослужіння.


Також вірні мали змогу приступити до мирування, а також було звершено Владикою Петром чин освяченням води.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.Переглядів: 271
banner