На Прикарпатті відбулася зустріч представників територіальних громад Івано-Франківської області

Суспільство

17 березня у Бурштині відбулася зустріч представників територіальних громад Івано-Франківської області, Прикарпатського еко-енергетичного кластеру, Київського хай-тек кластеру, ГО «Агенція сталого розвитку «АСТАР» та БА «Дністер 206», на якій презентували Програму «BURSHTYN+».


Інформує Голос-Інфо з посиланням на Галицьку територіальну громаду


Метою Програми є моделювання європейського «зеленого» переходу у сфері енергетики на Прикарпатті, а отже визначені стратегічні й оперативні цілі, географія та етапи її реалізації. Було представлено учасників і партнерів Програми, а також різні варіанти спільних проектів для громад, передбачені в її межах, можливі джерела фінансування Програми та вигоди від неї.


За словами організаторів, в результаті реалізації цієї Програми громади зможуть отримати енергетичну незалежність, розвиток локального підприємництва та створення нових робочих місць, зростання надходження у місцевий бюджет, екологічний ефект.


Захід завершився підписанням Меморандуму про співпрацю між учасниками зустрічі, який сприятиме реалізації Програми «BURSHTYN+», реалізації спільних проєктів у сфері енергоефективності та налагодженню міжнародних зв’язків з партнерами з Польщі, Словаччини, Німеччини тощо.


Переглядів: 380
banner