На Прикарпатті відбулось офіційне відкриття бренч-офісу Спільної операційної програми Румунія-Україна

Суспільство
На базі Агенції регіонального розвитку Івано- Франківської області відбулось офіційне відкриття бренч-офісу Спільної операційної програми Румунія-Україна RO-UA 2014-2020, яка фінансується Європейським Союзом.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію


Координатор моніторингу/впровадження проєктів спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020 Radu Hurjui привітав Агенцію регіонального розвитку із входженням у Європейську сім’ю.


Заступник голови ОВА – голова наглядової ради Агенції Вадим Созоник висловив подяку румунській стороні за впровадження пілотного проєкту в Івано- Франківській області, наголосив на підтримці проєкту із сторони голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук та важливості проєкту для регіону.


Своєю чергою директор департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад ОДА Олександр Зрайко висловив подяку румунським колегам за поглиблення міжнародного співробітництва з нашою областю.


“Сьогодні Агенція регіонального розвитку єдина в Україні, на базі якої впроваджується бренч – офіс спільної операційної програми Україна – Румунія 2014- 2020. За цим показником ми впевнено займаємо єдине перше місце серед 22 областей. Дякуємо нашим румунським друзям і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю”, – наголосив директор Агенції Ярослав Буряк.
Програма орієнтована на розвиток прикордонних регіонів Румунії та України. Основною метою є сприянням співпраці та сталому зростанню між країнами.


Відкриття бренч-офісу полягає у забезпеченні кращої комунікації з структурами Програми та полегшенню їх доступу до інформації стосовно Програми.


Відкриття цієї філії є важливим кроком у зближенні Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020 з місцевими громадами. Віримо, що співпрацюючи на регіональному рівні, ми зможемо досягти ще більшого успіху у нашій місії і сприяти сталому розвитку та зміцненню зв’язків між Румунією та Україною


Переглядів: 377
banner