На Прикарпатті відбулось засідання Міжвідомчої ради облдержадміністрації з питань сім’ї,

Події, Суспільство

Начальниця відділу зв’язків з громадськістю УПП в Івано-Франківській області взяла участь у засіданні Міжвідомчої ради облдержадміністрації з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобіганню насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.


На засіданні були присутніми представники міської ради, Національної поліції, громадських організацій, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Учасники напрацьовували алгоритми взаємодії усіх суб’єктів у разі виявлення проявів домашнього насильства та торгівлі людьми, обговорювали шляхи захисту постраждалих, отримання ними якісної підтримки, передбаченої чинним законодавством.


Наприкінці заходу вручили сертифікати учасникам тематичних курсів щодо підвищення кваліфікації «Спільними зусиллями протидіємо торгівлі людьми», організованих обласною державною (військовою) адміністрацією, Міжнародною організацією з міграції та USAID Ukraine.
Лише спільною роботою громади, державних інституцій та партнерів ми зможемо розбудувати здорове та ґендерно неупереджене суспільство.


Переглядів: 342
banner