На Прикарпатті відбулося зібрання колективу КНП з нагоди Дня охорони праці.

Суспільство

26 квітня відбулося зібрання колективу КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» з нагоди Дня охорони праці. Участь у заході взяв медичний директор закладу Ігор Бойчук.


Пише Голос-Інфо з посиланням на КНП “Обласний клінічний центр ЕМД та МК Івано-Франківської обласної ради”


На зборах обговорили зміни у законодавстві, які стосуються безпечної праці людей, питання профілактики травматизму та інші питання з охорони праці.


Про них розповіли заступник начальника відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Соф’як Василь Васильович та експерт з умов праці Івано-Франківської обласної профспілки працівників охорони здоров’я України Кроленко Ольга Теофілівна.


Під час засідання відбулось урочисте нагородження дітей працівників екстреної медичної допомоги, які взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2023», ініційованому Південно-західним Міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці та Івано-Франківською обласною організацією профспілки охорони здоров’я України.


Мета конкурсу – популяризація питань охорони праці, привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпеки праці серед молоді.


З нагоди професійного свята та за багаторічний внесок у розвиток служби охорони праці був нагороджений Почесною грамотою від Профспілки працівників охорони здоров’я член профспілки, інженер з охорони праці КНП «ОКЦЕМД та МК ІФОР» Ржевський Ю.О.


Переглядів: 298
banner