На Прикарпатті відбулися збори громадських організацій із подання кандидатури для включення до Ради родин загиблих при Мінветеранів

Суспільство
В обласній державній (військовій) адміністрації відбулося засідання громадських об’єднань та організацій Івано-Франківської області задля обрання кандидатури для включення до складу Ради родин загиблих при Міністерстві у справах ветеранів України.


У заході взяли участь заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко, заступниця директора департаменту соціальної політики ОДА Уляна Миронюк та начальник відділу в області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець.


Під час засідання громадськими організаціями було висунуто чотири кандидатури щодо включення до Ради родин загиблих при Міністерстві у справах ветеранів України, з них двоє – зняли свої кандидатури. І в подальшому присутні представники дев’ятьох громадських об’єднань, за результатами відкритого голосування, кандидатом для включення у Раду обрали представницю громадської організації «Родини загиблих записників і захисниць ІФ» Ларису Стефанишин, маму загиблого Збройних сил України Василя Стефанишина.


Довідково
Задля вирішення проблемних питань членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, захисників і захисниць України, а також сприяння у формуванні та реалізації державної політики у сфері соціального захисту зазначеної категорії осіб у 2019 році при Мінветеранів була утворена Рада родин загиблих як постійно діючий, консультативно-дорадчий, колегіальний орган. Наразі здійснюються заходи щодо формування її нового складу.


Переглядів: 216
banner