На Прикарпатті відкрили новостворений навчальний кабінет-лабораторію з електротехніки

Суспільство
Попри війну заклади професійно-технічної освіти продовжують працювати і відкривати нові навчальні кабінети.

Так, в Отинійському професійному ліцеї енергетичних технологій відкрили новостворений навчальний кабінет-лабораторію з електротехніки.


Оглянути його та ознайомитися з роботою завітали голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук, директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Віктор Кімакович, голова Коломийської РДА Любомир Глушков.


Керівники області та району оглянули приміщення освітнього закладу, поспілкувалися з директором ліцею та педагогічним колективом. Відтак спільно у молитві пом’янули полеглих за Україну випускників закладу.


Зазначалося, що енергосистема України у час війни зазнає численних ворожих ударів, тож потребує кваліфікованих кадрів для відновлення. Саме цих фахівців сьогодні готують в Отинійському ліцеї. Цього року навчання тут завершують 50 майбутніх електриків, котрих уже чекають на підприємствах. А загалом у закладі здобувають фах понад 350 дітей з Коломийщини та Надвірнянщини.


Додамо, що впродовж останніх кількох років у закладі зміцнили матеріально-технічну базу, зокрема, створили навчально-практичний центр за професіями “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”. А сьогодні тут відкрили сучасний навчальний кабінет-лабораторію з електротехніки. На ремонт приміщення спрямували з бюджетів різних рівнів 362 тисячі гривень. Загальна площа кабінету, де учні матимуть змогу удосконалювати свої професійні навички, склала 120 м.кв. Його обладнали сучасними меблями, комп’ютерною технікою, демонстраційним, механізованим екраном.


“В умовах війни надзвичайно важливо готувати фахівців для роботи в енергетичному секторі. Через ворожі ракетні атаки енергосистема зазнає руйнувань і саме енергетики докладають всіх зусиль для її відновлення”, – Світлана Онищук


Також, за багаторічну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих робітників за професією “Електромонтер” та високий професіоналізм Світлана Онищук вручила грамоту викладачу закладу Івану Мандзію та учню ліцею Юрію Малярчуку за зайняте VI місце на ІІІ (обласному) етапі олімпіади з історії.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 289
banner