На Прикарпатті відкрили перший клас безпеки в укритті

Суспільство

Вже більше року українські школи працюють за новими алгоритмами безпеки через війну, тому одним із важливих викликів сьогодення є безпека дітей, навчання їх правильній поведінці в екстремальних ситуаціях, формування у дітей культури безпечної поведінки.


Пише Голос – Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Одним із шляхів вирішення цього питання є створення класів безпеки інформаційно-просвітницького напрямку, на базі якого діти вивчатимуть правила безпечного життя.


Сьогодні такий #клас_безпеки відкрили в ліцеї №3 Івано-Франківської МР. Даний клас знаходиться в укритті ,в якому діти укриваються на час повітряної тривоги. Тепер учні ліцею зможуть час під час тривоги провести цікаво, а головне корисно , вивчаючи життєво важливі правила. Даний клас створено відповідно до методичних рекомендацій та передбачено зонування освітнього простору, тут є :
• зона перегляду відеоуроків та презентацій;
• зона пожежної безпеки зона мінної безпеки
• зона безпеки життєдіяльності
• зона домедичної допомоги
• зона психологічного розвантаження
• ігрова зона


Важливість створення такого класу підкреслив і міський голова Руслан Марцінків, який зазначив, що навчання підростаючого покоління правилам безпеки є пріоритетним напрямком сьогодення .
“Відкриття такого класу – це важливий крок заради безпечного майбутнього наших дітей”, зазначив Руслан Романович.
Перший урок у новоствореному класі пройшов цікаво та корисно, адже учні ліцею підготували цікаву програму. Рятувальники в свою чергу передали для класу цікаву та корисну продукцію від компанії UNICEF Ukraine, щоб уроки у класі безпеки стали ще цікавішими.


Переглядів: 349
banner