На Прикарпатті відновлять щорічний фестиваль духовної молитви (ФОТО)

Суспільство

Митрополит Володимир Війтишин уділив архиєрейське благословення голові Єзупільської громади на проведення Фестивалю духовної пісні на Духовій Криниці.


Про це Голос-Інфо дізнається від Єзупільської територіальної громади.

“Сьогодні мали велику честь та радість поспілкуватись з Архиєпископом-Митрополитом Івано-Франківським УГКЦ Кир Володимиром Війтишиним. Говорили про відновлення щорічної Прощі та фестивалю духовної пісні,  що відбувається в знаковому та святому для кожного жителя нашої громади місці Духовій Криниці”, – йдеться у дописі.

Від імені усієї громади передали запрошення Митрополиту та запросили очолити Архиєрейську Літургію.

«Щороку на свято Івана Христителя 7 липня до криниці сходилась велика кількість прочан. Разом з велелюдною прощею багато років на Духовій Криниці відбувався фестиваль духовної пісні. Але в зв’язку з пандемією минулого року можливості провести фестиваль не було.» – сказала голова оргкомітету, колишня очільниця Єзуполя Ганна Євстахіївна Кушнір.

 Також до митрополита звернувся Ігор Лукашевич:  

«Наша громада, як і вся Україна, а зрештою і увесь світ пережили нелегкий рік. Ми були позбавлені звичних та традиційних для нас речей – спільних Богослужінь, спільного співу, спільної гуртової прослави Богу.
Ми прагнемо об’єднання і хочемо, щоб наш захід відновився та об’єднав усіх віруючих християн в спільному духовному співі. Тому просимо Вашого благословення на даний фестиваль та запрошуємо провести Божественну Літургію».

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та sitting

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенніПереглядів: 186
banner