На Прикарпатті відновили свою роботу мобільні бригади

Суспільство

Протягом цього тижня фахівці вже попрацювали у Надвірнянській та Яремчанській громадах. Хочу нагадати, що цей проєкт ми розпочали в липні минулого року. Бригади здійснили більше тридцяти виїздів в райони задля вирішення нагальних проблем внутрішньо переміщених людей на місцях.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Голову Івано-Франківської ОВА


На цьому етапі ще більше розширюється цей проєкт, збільшується кількість фахівців, які будуть залучені до складу бригад. Окрім представників управління організаційної роботи апарату облдержадміністрації, департаменту соціальної політики, регіонального Центру безоплатної правової допомоги в Івано-Франківській області, психологів, фахівців з організації пенсійного забезпечення, працівників центру зайнятості,  залучили ще й фахівців з управління юстиції, а також департаменту охорони здоров’я.


Актуальними залишаються надання юридичної та психологічної допомоги. Багато звернень від переселенців стосуються охорони здоров’я. Значну увагу мобільні бригади звернуть і щодо умов проживання людей, їх побутове забезпечення та інші важливі питання.


Переглядів: 486
banner