На Прикарпатті волонтери отримали будки та вакцини для безпритульних тварин

Суспільство

45 будок та 145 доз вакцини для безпритульних тварин отримали волонтери притулку “Дім Сірка”, що у Калуші на Прикарпатті. Допомогу надали благодійні організації з Києва.


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Суспільне Карпати.

За словами волонтерки організації Лесі Кошелевої, отримані вакцини комплексні: вони захищають собак від чумки, парвовірусного ентериту, собачого коронавірусу та пневмонії:

“Вакцини потрібні завжди, тому що постійно то підкидають тваринок, то дівчата привозять, то хтось віддає – відповідно, одразу колеться. Чи це цуцик, чи доросла собака – немає різниці, бо на притулку купа вірусів, вони заражаються і помирають”.

Зараз у притулку перебуває 380 тварин. Через велику кількість цуценят та молодих псів тут зробили додатковий загін. Тому притулку потрібні нові вольєри.

“Будки нам не потрібні. А от вольєри – по можливості: хто може один зробити, хто – 10. Ми б не відмовилися від 20 – розсадили би собачок трішки. Бо буває так, що у вольєрі сидить дві великі – і більше нікого не підсадиш. А буває, в одному вольєрі по 5-6 підростків – це забагато на вольєр”, – каже Леся Кошелева.

Прикарпатські волонтери отримали будки та вакцини для безпритульних тваринПереглядів: 223
banner