На Прикарпатті встановили ціну на газ для побутових споживачів

Економіка, Суспільство

Сьогодні, 13 жовтня, на брифінгу для представників засобів масової інформації Світлана Онищук повідомила, що коливання цін на блакитне паливо в області не передбачається.


Про це повідомили в Івано-Франківській ОДА, пише Голос-Інфо.


З брифінгу стало відомо, що обсяги запасів газу та унормовані ціни на газ дозволяють стало пройти опалювальний період 2021-2022 років.

«На сьогодні НАК «Нафтогаз України» пропонує бюджетним та релігійним організаціям середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ – 13,7 грн за кубометр (з урахуванням транспортування та ПДВ – 16,8 грн). Для побутових споживачів вартість блакитного палива складатиме 7,42 грн за кубічний метр. Таким чином, є всі підстави вважати, що заклади соціальної сфери, зокрема, садочки, школи, лікарні, а також побутові споживачі будуть з теплом», — наголосила керівниця області.


За інформацією директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сергія Подошви, Прикарпаття готове до опалювального сезону: проведені усі необхідні технічні роботи, підготовлені котельні, теплові мережі, системи опалення.