На Прикарпатті викрили підпільний алкоцех – фальсифікат продавали через соцмережі (ФОТО)

Надзвичайні ситуації

В Івано-Франківській області ліквідовано підпільний цех з виробництва алкоголю. Вилучено підакцизних товарів вартістю понад 1 млн грн.


Про це повідомляє ДФС в Івано-Франківській області, пише Правда ІФ.

Податкові міліціонери виявили та припинили діяльність підпільного цеху, в якому незаконно виготовляли лікеро-горілчані вироби.

Встановлено місцевого жителя, який у власному житловому приміщенні з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво, здійснював незаконне виготовлення лікеро-горілчаних виробів.

Готову продукцію чоловік реалізовував через мережу роздрібних торговельних закладів, спеціалізовані сайти в мережі Інтернет та спеціально створені закриті групи в декількох месенджерах.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено більше як 1000 літрів спирту, 186 літрів фальсифікованого алкоголю, розлитого в поліетиленові каністри та тару типу «bag-in-box», обклеєних підробленими марками акцизного податку, 3 тис. 41 пачку тютюнових виробів, 202 марки акцизного податку невстановленого зразка, призначені для маркування фальсифікату, комплектуючі та обладнання для його виготовлення, а також автомобіль, яким незаконно перевозили підроблену продукцію.

Загальна вартість вилучених підакцизних товарів перевищує 1 млн грн.Переглядів: 16