На Прикарпатті виявили дві сім’ї, які нехтують батьківськими обов’язками (ФОТО)

Суспільство

Працівники ювенальної превенції Івано-Франківщини відвідують сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та у яких виховуються діти, щоб перевірити умови проживання та виховання неповнолітніх членів таких родин.


Разом з представниками служб у справах дітей та фахівцями центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді поліцейські з’ясовують, чи діти у цих сім’ях не страждають, попри матеріальну скруту, ще й через безвідповідальність та байдужість батьків, інформує Ювенальна Превенція Прикарпаття. 

Приміром, такі факти цими днями були виявлені працівниками ювенальної превенції Коломийського та Снятинського районів. Серед них як вперше зафіксовані, так і повторні випадки ухилення батьків від турботи про виховання своїх дітей.

У кожному випадку поліцейські вживають належних заходів для захисту прав та інтересів неповнолітніх, а батьків, які нехтують батьківськими обов’язками, притягують до відповідальності. Здебільшого – за те, що через лінощі чи надмірну пристрасть до алкоголю не забезпечили прийнятних для нормального життя та розвитку своїх дітей умов.Переглядів: 185
banner