На Прикарпатті ювенальні поліцейські навчають дітей безпеки на дорозі

Суспільство

Соціальний проєкт, започаткований АТ «Укргазвидобування», Інститутом партнерства та сталого розвитку спільно з ювенальною превенцією Національної поліції, стартував на Прикарпатті. Правоохоронці проводять просвітницькі лекції для учнів у 35 територіальних громадах по усій Україні. Сьогодні ювенали завітали до Пнівського та Делятинського ліцеїв.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області


Правоохоронці провели ліцеїстам молодших класів інтерактивні уроки, в яких розповіли про безпеку на дорогах. Дітям роз’яснили основні правила дорожнього руху та нагадали як правильно переходити дорогу. Наостанок кожен ліцеїст отримав набір світловідбивних елементів. Їх можна розміщувати поверх одягу, прикріпити на портфелі чи велосипеді. Після уроку дітям показали службовий транспорт правоохоронців та дозволили застосувати звукові та світлові спецсигнали.


«Безпека в дії» – соціальна ініціатива АТ «Укргазвидобування», спрямована на профілактику дорожньо-транспортних пригод, підвищення безпеки дітей на дорогах в умовах темряви та підтримана Національною поліцією України.


Ювенальні поліцейські регулярно проводять профілактичні уроки, розмови та флешмоби з неповнолітніми, спрямовані на дотримання правил дорожнього руху та нагадують про важливість світловідбивних елементів на одязі. Завдяки їм водії швидше помічають пішоходів на дорозі.


Переглядів: 332
banner