На Прикарпатті за грантові кошти встановлять два світлофори

Без категорії, Суспільство

Цього року м.Надвірна стала переможцем міжнародного проєкту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна», який реалізується в рамках програми «Посилене партнерство для сталого розвитку», що фінансується урядом Швеції та впроваджується ПРООН.

Про це повідомили у Надвірнянській міській раді, пише Фіртка.

Нещодавно, відбулось підписання відповідної угоди між ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» та Програмою розвитку ООН. Мета проєкту – сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення.

«У рамках даного проекту планується встановлення в місті 2 світлофорні об’єкти, влаштування транспортної розв’язки на майдані Шевченка, впорядкування дорожньої розмітки тощо, завдяки чому будуть забезпечені належні умови для безпечного пересування містом велосипедистів, пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями. Орієнтовна вартість проекту становить понад 2 млн. грн», – йдеться у повідомленні.

До кінця 2019 року буде розроблено всю необхідну проєктно-кошторисну документацію та проведено її експертизу. У січні 2020 року планують оголосити конкурс щодо відбору підрядної організації для реалізації проєкту.Переглядів: 204
banner