На Прикарпатті закрили незаконну заправку (ФОТО)

Суспільство

На Снятинщині зупинено діяльність автозаправної станції без належної реєстрації та дозвільних документів.


Про це Голос-Інфо дізнається від ДФС області.

Співробітниками податкової міліції припинено діяльність чергової незаконної автозаправної станції. В рамках проведення операції «Акциз-2020» та на виконання протоколу №29 засідання Кабінету міністрів України від 24.12.2019 року «Про заходи з протидії нелегальному обігу пального, з метою боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним в Україні», встановлено, що в одному із населених пунктів Снятинського району здійснюється реалізація дизельного пального та бензину без належної державної реєстрації АЗС та документів про походження паливно-мастильних матеріалів.

Безпосередня реалізація нафтопродуктів здійснювалась без державної реєстрації та одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню згідно закону, чим порушено ч.1 ст.164 КУпАП.

За результатами проведених заходів працівниками податкової міліції вилучено 5 тонн паливно-мастильних матеріалів, ємності для зберігання пального та паливно-роздавальну колонку загальною вартістю близько 500 тис. гривень.
За даним фактом працівниками податкової міліції Івано-Франківської області складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч.1 ст.164 КУпАП.Переглядів: 155
banner