На Прикарпатті жінка відсвяткувала 90-річний ювілей

Суспільство

Учора, 4 березня, 90-літній ювілей відсвяткувала довгожителька села Кадобна Євдокія Іванівна Квітковська.


З цією датою ювілярку привітали заступник селищного голови Володимир Степаненко та староста села Василь Пастух. Довгожительці вручили квіти, грошову премію та адресували щирі вітання, пише Голос-Інфо з посиланням на Брошнів-Осадську територіальну громаду.

“Бажали ювілярці міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та Господнього благословення, і з таким життєвим оптимізмом прожити ще багато років.


Євдокія Іванівна щиро зраділа гостям, дякувала за теплі побажання, а у очах бриніли сльози радості і глибокої вдячності. Її щира усмішка випромінювала життєву енергію, та незламну силу духу. Попри нелегку долю та складні випробування, ця жінка не зламалася, не піддалася обставинам, не зреклася своїх патріотичних поглядів, а твердо вірила у вільну Україну”, – йдеться у дописі.


Як відомо, Євдокія Іванівна була провідницею ОУН-УПА, за що зазнала жорстоких переслідувань радянської влади. Життєві випробування загартували сильний характер і вдачу кадоб’янки. Ще минулого літа довгожителька працювала на городі, поралася по господарству.
Переглядів: 286
banner