На Прикарпатті значно зросла кількість викликів на інфаркти та інсульти

Суспільство

Мирон Матейко: За минулий рік значно зросла кількість викликів на інфаркти та інсульти.


Пише Голос-Інфо з посиланням на КНП “Обласний клінічний центр ЕМД та МК Івано-Франківської обласної ради”


Днями під час засідання підсумкової медичної ради КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» обговорили результати діяльності установи за 2022 рік, а також план роботи на 2023 рік.


Як повідомив під час свого виступу генеральний директор установи Мирон Матейко, за минулий рік значно зросла кількість викликів на інфаркти та інсульти.
«За 2022 рік бригадами екстреної медичної допомоги здійснено 1200 виїздів до пацієнтів із гострим коронарним синдромом з елевацією сегмента ST. У порівнянні з попереднім роком, цей показник зріс на 86 випадків. – зазначив Мирон Матейко. – Окрім того здійснено 5834 виїзди до пацієнтів із підозрою на гострий розлад мозкового кровообігу, що на 1624 виїзди більше, ніж у минулому році».
Під час медичної ради також йшлося про взаємодію обласної диспетчерської служби з бригадами екстреної медичної допомоги, роботу навчально-тренувального відділу, фінансовий стан закладу та господарську діяльність структурних підрозділів.


Переглядів: 431
banner