На Прикарпатті знайшли викрадачів п’яти цуценят: ними виявились діти (ФОТО)

Суспільство

Як писало Голос-інфо: на Прикарпатті поліція веде розслідування проти підозрюваного у викраденні цуценят з “Дому Сірка”.


Таким чином  переглядали всі камери в напрямку вул. Чорновола у місті Калуш.

Винних таки знайшли, але це не був підозрюваний чоловік.

Про це повідомляють у Фейсбуці на сторінці Дім Сірка м. Калуш:

“Хочемо прояснити ситуацію з викраденням цуциків.
5.11 у нас пропало одне цуценя — камери не зафіксували нічого. 6.11 пропало ще одне цуценя – камери знову не зафіксували нічого. 7.11 пропали 3 цуценята – камери зафіксували машину, але не видно номерів(відео додається у коментарях). 8.11 ми залишилися на притулку, щоб зловити злодіїв. Під’їхав мужчина на opel АТ7296 на гаражі по своїх справах. Після того, як він зупинився, дівчина, яка знаходилася на притулку почула кроки за воротами, але в середину ніхто не заліз. Через деякий час двері машини захлопнулись і мужчина поїхав. Після цього цуценята перестали зникати. Саме тому у нас була підозра на п. Романа
У ході пошуку винних, з допомогою небайдужих людей, до нас потрапило відео, де підлітки повертались з притулку з нашими цуциками 07.11. (відео також додається у коментарях).
Хочемо всією БО “Дім Сірка”, всім нашим колективом офіційно та щиро попросити вибачення у п. Романа (власника автомобіля opel АТ7296).
Даний пост буде розповсюджено по всіх групах в інтернеті та відправлено всім обласним ЗМІ, щоб очистити ім’я людини.
Пан Роман ЧЕСНА ЛЮДИНА, яка до викрадення цуценят не має ніякого відношення. Вибачте нам що очернили Ваше ім’я!!!!!
Слідство триває!”.

Пізніше на сторінці з’явився ще один допис, у якому розповіли деталі всієї історії.

“Прошу вашої уваги!!!На рахунок підлітків які викрадали цуценят,та й не тікі,викрадання будок також їхня справа! Вони все продумали ,якщо є собачки-буда також потрібна!Ми знайшли де вони тримали наших малявок,та нажаль не всі були там(2цуцика втекло,одне загинуло…двох вернули ми на притулок).На місці події була поліція,з дітьми та батьками буде проведена бесіда.Так як діти є неповнолітні ,по справі буде адміністративне порушення…Незнаю чим хлопці керувались коли йшли ввечері на притулок не побоявшись дорослих собак …адже могло трапитись всяке…Такий собі майже *Heppy End*…не подумавши діти ,наламили таких дров…Ніби й не хотіли обідити цуценят…навіть варили їм їжу!Та знов ж таки не розуміли що вони цим зроблять їм гірше !Нам дуже боляче та прикро за наших крихіток(двох тепер доля невідома,а одне побігло на веселку).Ми надіємся що вони зрозуміють всю сутність створеного ними…та більше ніколи не задумаються над таким!До відома буди батьками та дітьми повернуті у двори на своє місце!”, – йдеться в дописі.

Прошу вашої уваги!!!На рахунок підлітків які викрадали цуценят,та й не тікі,викрадання будок також їхня справа! Вони все…

Опубліковано Дім Сірка м. Калуш Понеділок, 11 листопада 2019 р.Переглядів: 187