На Прикарпатті зустріли представників Всесвітньої продовольчої програми ООН

Суспільство

В рамках зустрічі партнери представили основні напрямки роботи, які планують реалізувати у 2025-2027 роках в Україні і, зокрема, в нашій області.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Віталія Ільчишина Заступника Голови Івано-Франківської ОВА


Співпраця з місцевими аграріями та пошук шляхів покращення продовольчих систем та місцевої економіки.


  •  Допомога місцевим підприємцям та постачальникам у виході на нові ринки, включаючи відповідність вимогам безпеки продуктів харчування;
  •  Інформування місцевих виробників щодо можливостей співпраці з ВПП ООН, щодо закупівель продуктів, які спрямують для підтримки ВПО та вразливих верств населення.
  •  Програма шкільного харчування та підтримка державної реформи шкільного харчування, розвиток програми інституційного харчування задля підтримки вразливих верств населення Івано-Франкіщини.

 “Зазначу, що це вже не перший проєкт, який в нашій області реалізується Всесвітньою продовольчою програмою ООН.
В рамках програми інституційного харчування в Івано-Франківській області, ВПП ООН надала продовольчу допомогу30 000 особам у 2023 році та 6 000 особам у січні 2024 року”, – йдеться в дописі.

Йдеться про допомогу у вигляді продуктів харчування лікарням, психоневрологічним та геріатричним установам, прихисткам для ВПО та іншим установам, що забезпечують гарячим харчуванням людей, які цього потребують.


У 2023 році ВПП також виплатила понад 2,2 мільйона доларів грошової допомоги 30,500 вразливим мешканцям Івано-Франківської області.


З 2024 року ВПП ООН запустила нову програму соціальних доплат через Мінсоцзахисту для осіб з інвалідністю, які отримують соціальну допомогу менше 3250 грн/місяць.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 247
banner