На Рогатинщині триває ремонт траси М-12 (ФОТО)

Суспільство

У рамках Національного проекту Велике будівництво триває капітальний ремонт М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка в межах Івано-Франківської області.


Про це повідомили в Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області, пише Голос-Інфо.

В напрямку до села Лопушня, що на межі з Тернопільщиною, планують влаштовати верхній шар модифікованого щебенево-мастикового асфальтобетону. На початку села Лопушня розширять існуючі смуги проїзної частини дороги. Розчищено корито, підготовлена подушка до влаштування основи та асфальтування.

“На трьохпрогоновому мосту в селі Пуків, км 71+045, оновлено конструкції. Тут забетоновано монолітну плиту, передбачено розширення тротуарної частини. Залишилося влаштувати перехідну плиту до мосту та асфальтобетонне покриття. На мосту в селі Лопушня, км 77+104, розпочали ремонт правої частини. Тут зроблено відсипку основи зі щебню, будуть закладені нові плити, розширений тротуар. Так само буде оновлено відкоси, опісля – влаштуємо нове асфальтобетонне покриття. Триває ремонт шляхопроводів на км 63+380 у селі Вербилівці та км 64+430 (Рогатин – Путятинці)», – йдеться у повідомленні.Переглядів: 245
banner