На Рожнятівщині лісозаготівельника оштрафували майже на 400 тисяч

Суспільство

Підприємець з села Небилів Рожнятівського району Василь Зіник заплатить 375 570 гривень штрафу за допуск до роботи трьох неоформлених працівників.

У березні 2019 року інспектори Держпраці під час перевірки підприємця виявили трьох неоформлених працівників: двох чоловіків і жінку, пише Курс.

Чоловіки розповіли, що працюють з 8 до 18 години. Один на посаді рамника, інший різноробочим. Трудові договори з ними не укладалися.

Жінка пояснила, що працює кочегаром з 2015 року на підставі договору. Втім, підприємець документів про працевлаштування надати не зміг.

27 червня підприємець Зіник домігся скасування постанови Держпраці в Івано-Франківському окружному адмінсуді. Суд першої інстанції виходив з того, що у ході розгляду справи не встановлено факту допуску підприємцем чоловіків до роботи без трудового договору.

Однак Управління держпраців в Івано-Франківській області подало апеляційну скаргу, яку обґрунтовувало тим, що висновки суду першої інстанції не відповідають фактичним обставинам справи, що були встановлені під час інспекційного відвідування підприємця.

В результаті апеляційний суд задовольнив скаргу Управління держпраці та підтвердив правомірність накладання штрафу на підприємця у розмірі 375 570 грн.Переглядів: 244
banner