На сесії Калуської міської ради ухвалили бюджет на 2024 рік

Суспільство

На пленарному засіданні 58-ї сесії Калуської міської ради ухвалили бюджет 2024 року. Попередньо проект бюджету, згідно з вимогами законодавства, був оприлюднений на сайті КМР, для розгляду його громадою


Пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду


Насамперед треба розуміти, що цей бюджет не є оптимістичний. Загальна потреба всіх галузей становить 1, 37 млрд грн, а загальний кошторис громади склав 891 млн грн.


  • У результаті – з необхідних 554,8 млн грн на галузь освіти буде спрямовано 478, 6.
  • На охорону здоров’я передбачено 56, 7 млн грн (при потребі 181, 5 млн грн).
  • На 22 млн менше від потреби закладено на соціальний захист та соціальне забезпечення.
  • Видатки на утримання органів місцевого самоврядування, в тому числі заробітна плата, енергоносії, тощо – передбачаються в сумі 86, 1 млн грн, це на 28, 6 млн грн менше ніж у 2023, та на 4 млн грн ніж у 2022.

Єдине, що не зменшиться у наступному році, а навіть і зросте – це підтримка наших Захисників, родин військовослужбовців, а також сімей загиблих Героїв. Не зважаючи навіть на те, що «військового» ПДФО не буде.


“Попри все, ми будемо намагатися вживати всіх можливих заходів, щоб впродовж наступного року дохідна частина бюджету збільшувалась. Надалі будемо працювати над залученням релокованого бізнесу, сприянням місцевим підприємствам і підприємцям. Також звертаюся до всіх господарюючих суб’єктів з проханням – дотримуватись соціально-відповідальної політики, бо забезпечення життєдіяльності нашої громади – наша спільна справа! 
Принагідно хочу подякувати ініціативній групі наших мешканців, які долучалися до процесу формування бюджету та запрошую й надалі брати активну участь у всіх процесах самоврядування!”, йдеться в дописі.


Детально з ухваленим бюджетом громади можна буде невдовзі ознайомитись на сайті КМР.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 328
banner