На стадіоні ІФНТУНГ облаштовують трибуни для глядачів (ФОТО)

Суспільство

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти й газу триває реконструкція спортивного комплексу ім. Гемби, який є другим в Україні за масштабами (5 га) та єдиним в області, який відповідає нормативам олімпійських спортивних споруд.

Капітальний ремонт проводиться відповідно до спільного проєкту університету та обласної державної адміністрації «Розвиток молодіжного спорту в Івано-Франківській області.

Його реалізація включає: капітальний ремонт манежу, проведення відповідних електромонтажних робіт, облаштування футбольного поля, встановлення поліуретанового покриття бігових доріжок, легкоатлетичних секторів, закупівля та монтаж спортивного обладнання, облаштування огорожі та проведення благоустрою території, а також підготовки та подання документації для отримання сертифікату легкоатлетичного стадіону відповідної категорії.

Наразі на легкоатлетичному стадіоні завершують роботи по реконструкції трибун для глядачів. Загалом тут встановлять близько тисячі індивідуальних сидінь.

Після повної його реконструкції з’являться всі умови для того, щоб на Прикарпатті проводились повноцінні легкоатлетичні змагання не тільки всеукраїнського, а й міжнародного рівнів.

Роботи з реконструкції стадіону спорткомплексу розпочались 12 червня 2018 року. Було демонтовано верхній шар поля, встановлено новий рулонний газон, облаштовано систему автоматичного поливу поля та дренажну систему, нове поліуретанове покриття бігових доріжок та вмонтовано огорожу.

Також вже змонтовано спортивне обладнання й облаштовано благоустрій території.Переглядів: 185
banner