На території Івано-Франківської області цьогоріч виявлено 40 іноземців з неврегульованим статусом

Суспільство

В умовах воєнного часу міграційна служба дедалі посилює спроможності у протидії незаконній міграції. Робота на цьому напрямку має важливе значення для забезпечення як національної безпеки, так і публічної безпеки людей. Основні зусилля зосереджуються на виявленні фактів незаконного перебування іноземних громадян на території України.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Міграційна служба Івано-Франківської області


У цьому році в Івано-Франківській області виявлено 40 іноземних громадян з неврегульованим статусом ( нелегальних мігрантів).
 Щодо 5 осіб ухвалено рішення про примусове видворення з України. Троє іноземців вже за межами України, щодо двох триває процедура примусового видворення.


 Тим часом за процедурою примусового повернення з України до країн походження чи третіх країн виїхали або ж зобов’язані виїхати до визначеного терміну 34 іноземних громадян.


 За півроку працівники міграційної служби виявили 151 порушення законодавства про правовий статус іноземців.


 Правопорушники сплатили до державного бюджету штрафів на загальну суму майже 400 тисяч гривень.


 Міграційна служба Івано-Франківщини з метою виявлення і припинення правопорушень, що вчиняються іноземними громадянами, продовжує цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».


 Повідомити про будь-які факти порушення міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства можна за відкритим каналом телефонів «гарячої лінії» УДМС в Івано-Франківській області  (0342) 53-44-55 і  (0342) 55-31-12, через Facebook Messenger офіційної сторінки УДМС в області. а також за допомогою електронного сервісу https://dmsu.gov.ua/services/migrant.html.


Переглядів: 227
banner