На Тлумаччині висадили близько 3000 саджанців дерев

Суспільство

У вівторок, 21 березня, у лісі поблизу с. Олешів Тлумацької міської територіальної громади відбулася екологічна акція з посадки молодих дерев, присвячена відзначенню Міжнародного дня лісів і Всесвітнього дня посадки дерев, організована Клубівецьким лісництвом філії ДП «Івано-Франківське лісове господарство» ДСГП «Ліси України».


Пише Голос-Інфо з посиланням на Тлумацьку міську раду.


У акції взяли участь міський голова Ігор Петрук, заступник директора Карпатського офісу ДСГП «Ліси України» Віталій Петренко, директор філії ДП «Івано-Франківське лісове господарство» Михайло Бойчук, працівники ОКП «Дністровський регіональний ландшафтний парк ім. С.Дідича» та учні 8-9 класів філії Нижнівського ліцею с. Остриня.


Під час акції її учасники висадили близько 3000 молодих саджанців дуба та клена.


“Про майбутнє можна мріяти, але краще будувати майбутнє власними руками. Тому саджаючи дерева, ми створюємо традицію добра та робимо конкретну справу. Посадка дерев – це не тільки турбота про екологію, а й можливість залишити свій слід на Землі та пам’ять про себе для майбутніх поколінь”, — йдеться у дописі.


Наймолодші учасники екологічної акції, які долучилися до посадки дерев, отримали пам’ятні сертифікати Захисника і Захисниці лісу.


Переглядів: 398
banner