На Тисмениччині з’явився ще один населений пункт

Суспільство

Сьогодні, 3 березня, Верховна Рада України прийняла Постанову № 3535 про присвоєння найменування населеному пункту Тисменицького району Івано-Франківської області.


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на УНН.


За це рішення проголосувало 319 народних депутатів.


Івано-Франківська обласна рада звернулась до Верховної Ради України з поданням про присвоєння населеному пункту Майданської сільської ради Тисменицького району Івано-Франківської області найменування – село Ценжів.


Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Микола Федорук вказав, що перша письмова згадка про поселення під назвою Ценжів датується 1222 роком. Поселення також згадується в низці пізніших історичних джерел, зокрема у «Географічному словнику Королівства Польського та інших слов’янських теренів» 1880 року та «Адресній книзі Польщі для торгівлі, промисловості, ремесла та сільського господарства 1926-1927».


Поселення Ценжів розташоване за 9 км від обласного  центру – міста Івано-Франківська та за 3 км від села Майдан, займає площу 560 га і зосереджене в межах вулиці Хмельницького села Майдан. На території поселення проживає 220 осіб.


В ході обговорення члени Комітету взяли до відома, що питання про присвоєння найменування населеному пункту село Ценжів підтримане територіальною громадою, погоджено відповідно до законодавства, розглянуто і схвалено Майданською сільською, Тисменицькою районною та Івано-Франківською обласною радами.Переглядів: 182
banner