На Верховинщині активно продовжується у районі ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Суспільство
З перших днів активно включилися керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в реалізацію загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом» створеного за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА


В активній фазі проведення ІІ етапу (територіального) Проєкту, в якому для участі у змаганнях зареєструвалось 13 закладів загальної середньої освіти Верховинської селищної ради, всі 8 ЗЗСО Білоберізької сільської ради, окрім початкових шкіл та Зеленський ліцей Зеленської сільської ради, де в ігрових видах Проєкту охоплено близько 1150 школярів.


На сьогодні відбулися фінальні змагання з футзалу серед 6 команд закладів освіти Верховинської селищної ради, які посіли І і ІІ місця у зональних змаганнях в селах Ільці, В.Ясенів і с-щі Верховина та визначено фіналістів з волейболу і баскетболу (хлопці, дівчата) у всіх територіальних громадах району для участі у районному етапі змагань Проєкту.


Урочисте відкриття фінальних змагань та нагородження переможців відбувалося за участю голови райдержадміністрації – начальника районної військової адміністрації Василя Бровчука ,першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Уршеджук, голови районної ради Юрія Філипчука і керівників органів місцевого самоврядування.


При підведенні підсумків змагань керівники району відзначили належну фізичну підготовку та технічні вміння і навики юних спортсменів.


Як зазначав у своїх виступах голова райдержадміністрації Василь Бровчук, що ключовим результатом змагань є залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом в позитивній психоемоційній атмосфері створеній активною підтримкою вболівальників. Інформація про порядок проведення та результати змагань Проєкту широко висвітлюється на сайтах і фейсбук сторінках органів управління освітою територіальних громад та сайті райдержадміністрації.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 189
banner