На Верховинщині висадили понад тисячу дерев (ФОТО)

Суспільство

Учора, 13 квітня, ДП «Верховинське ЛГ» провело загальноукраїнську Акцію «Створюємо ліси разом», яка цьогоріч триватиме до Дня довкілля – 17 квітня. Акція ініційована Державним агентством лісових ресурсів України.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на ДП Верховинське лісове господарство.

“Без лісу не було б життя на Землі, тому ми мусимо берегти його, примножувати і передати у спадок наступному поколінню. Метою Акцій є підвищення іміджу професії лісівника, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.”, – йдеться у дописі.

Державне підприємство «Верховинське лісове господарство» в рамках Акцій провело посадку часткових лісових культур в Зеленському лісництві урочищі Гнилець квартал 9 виділ 5.1 на площі 1,0 га за участю 10 учнів Зеленського шкільного лісництва та 5 працівників державної лісової охорони лісгоспу.

Перед початком садіння інженер з лісовідновлення провів інструктаж з техніки безпеки та ознайомив присутніх з технологією створення лісових культур. Розповів, як правильно та якої глибини робити отвір для кореневої системи, на якому рівні загортати кореневу шийку рослин, щоб вона вдало прижилася.

Висадку сіянців провели в місцях відсутності природного поновлення, яке попередньо облікували. Спільно в цей день висадили 1000 дерев основних лісоутворюючих порід ялини, ялиці та модрини, відповідно до розробленого проєкту лісових культур.

На зображенні може бути: 1 особа, природа та дерево

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, просто неба та дерево

На зображенні може бути: дерево та просто неба

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, дерево та просто небаПереглядів: 197
banner