На Верховинщині зареєстрували першого хворого

Суспільство

Богородчанщина та Рогатинщина залишаються єдиними районами на Прикарпатті, у яких не підтверджено жодного захворювання на COVID-19. Станом на 10:00 13 квітня перший випадок зареєстрували у Верховинському районі. Про це повідомили в облдержадміністрації.


Про це повідомляє Суспільне.

Статистика захворюваності у районах області станом на 10:00 13 квітня виглядає так: Івано-Франківськ – 81, Тлумацький район – 18, Тисменицький район – 24, Надвірнянський район – 55, Городенківський район – вісім, Снятинський район – 12, Галицький район – вісім, місто Бурштин – один, Косівський район – вісім, Калуський район – 18, місто Калуш – 21, Коломийський – три, місто Коломия – п’ять, місто Болехів – три, Долинський – дев’ять, Рожнятівський – 22, Яремчанська міська рада – три, Верховинський район – один.

COVID-19 на Прикарпатті: на Верховинщині зареєстрували першого хворого

До слова, за даними Штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Яремче, п’ятьом працівникам Яремчанської міської лікарні цієї лікарні поставили діагноз “коронавірусна інфекція”. Про це повідомили 12 квітня на Facebook-сторінці. Івано-Франківська ОДА повідомляє лише про трьох.

Станом на 9:00 13 квітня вже 300 людей, хворих на коронавірусну інфекцію, зареєстрували на Франківщині. За минулу добу зареєстрували ще три смерті хворих, у яких діагностували COVID-19. Тепер в області 24 летальних випадки з підтвердженим діагнозом “коронавірусна інфекція”.

12 жителів області, які хворіли на коронавірус, одужали.Переглядів: 157
banner