На війні загинув Костянтин ДАНІЛЬЧЕНКО, 1978 р.н. із міста Тисмениця
Данільченко Костянтин Миколайович народився 25 травня 1978 року у місті Лисичанськ Луганської області. З початку повномасштабного вторгнення переїхав у Тисменицю, у березні 2022 року став на захист нашої держави. Був солдатом в/ч А0641.
Пише Голос-Інфо з посиланням на Тисменицьку міську раду.
У червні 2022 року потрапив у ворожий полон поблизу населеного пункту Богородичне Донецької області. 24 січня 2024 року загинув в авіакатастрофі при транспортуванні полонених українських захисників для здійснення обміну.
Траурний кортеж прибуде у місто Тисмениця у середу, 04 лютого. Маршрут: м.Івано-Франківськ (час 10:00 год.) – м. Тисмениця (час 10:30 год.). Чин похорону відбудеться 04 лютого у Церкві Святого Архистратига Михаїла м.Тисмениця після прибуття кортежу.
Переглядів: 159


