На війні звгинув командир зенітного кулеметного взводу зенітної кулеметної роти військової частини А4917, сержант – Мосорука Леонід Дмитрович, жителя селища Верховина

Суспільство

З глибоким сумом повідомляємо, що ми втратили ще одного Героя, воїна-захисника, командира зенітного кулеметного взводу зенітної кулеметної роти військової частини А4917, сержанта – МОСОРУКА ЛЕОНІДА ДМИТРОВИЧА, 13 березня 1975 року народження, жителя селища Верховина.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Верховинську селищну раду


Коли ворог 24 лютого віроломно напав на Україну, Леонід МОСОРУК без вагань пішов захищати її рубежі. Воював Захисник у складі 10-ої Окремої Гірсько-штурмової бригади.


ЛЕОНІД назавжди залишиться у пам’яті тих, хто його знав, вірним сином українського народу та відважним воїном. Для усіх нас ЛЕОНІД МОСОРУК є прикладом патріотизму і самопожертви.


У цей важкий час висловлюю щирі співчуття рідним та близьким ЛЕОНІДА МОСОРУКА, разом з Вами низько схиляю голову у скорботі.


Зустріч з полеглим Героєм України відбудеться завтра, 15 грудня 2023 року.


Траурний кортеж з тілом Захисника о 11:30 год вирушить через Буковецький перевал дорогою по вул.Поповича, Гуцульського повстання.


О 12:00 год – панахида біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина.


Прохання до жителів громади зустріти траурний кортеж з тілом Героя України МОСОРУКА ЛЕОНІДА біля своїх будинків, установ… з лампадками та квітами.
Вічна пам’ять нашому Герою ЛЕОНІДУ МОСОРУКУ!


Переглядів: 493
banner