На Вовчинецькому пагорбі облаштують чотири відпочинкові зони

Суспільство

24 липня відбулась публічна презентація стратегічної та операційної частини Інтегрованого багатофункціонального плану управління для міського лісу на Вовчинецькому пагорбі в рамках проєкту  «Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону» за участю міського голови Руслана Марцінківа.


Метою проєкту є відновити «сучасний імідж» міських лісів.

Ми націлені як на прикарпатців, так і на туристів, – повідомила менеджер проєкту.

Програма заходу включала представлення проєкту, стратегічної та операційної частини Інтегрованого багатофункціонального плану управління для міського лісу, ескізи облаштування рекреаційних зон на Вовчинецькому пагорбі.

За допомогою досліджень ми дізнались,  де люди найбільше полюбляють відпочивати, і саме там встановили оглядовий майданчик, дві фото зони та столи, де можна відпочити сім’ями, провести пікнік, – каже архітектор проєкту Чолій Ірина.

Також на презентації наголосили, що це екопроєкт і під час будівництва було дотримано цієї лінії, тому усі використані матеріали екологічні.

Міський голова Руслан Марцінків також відвідав захід і наголосив:

Це зона рекреації, тому цей проєкт особливо цікавий для нас. Він дасть можливість подивитись на Вовчинецькі гори з іншого боку. 

І додав:

Місто стало співорганізатором проєкту та виділило з міського бюджету деякі кошти для його розвитку.

Менеджер проєкту Уляна Сидор додає:

Нашим основним завданням було зберегти природний стан міських та приміських лісів і показати, що ці території багатофункціональні.

Загальні витрати проєкту становлять 213 тисяч євро.

Зокрема, план проєкту буде переглядатись кожні 2 роки виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та ДП «Івано-Франківське лісове господарство». Він триватиме 10 років. Переглядів: 161
banner