На все життя: як вибрати татуювання

Територія успіху

Головна задача – вибрати потрібний малюнок.

Татуювання дійсно виглядають дуже круто! Є безліч варіацій у кольорах і видах, все залежить від ваших особистих переваг і сенсу, закладеного у татуювання. Але це справа дуже відповідальна, і часом люди згодом шкодують про зроблені татуювання. Тому, якщо у вас з’явилася думка про те, як вибрати тату, давайте все-таки розберемося, з якої сторони треба підходити до такого важливого питання.

Визначтеся зі змістом

Можливо, ви хочете татуювання з особливим змістом. Тоді для початку вам потрібно визначити, що ж його буде уособлювати: це буде напис, символ, малюнок або число. Для вас щось з перерахованого повинно мати велике значення. А, можливо, ви просто хочете прикрасити своє тіло? Тоді головна задача — вибрати потрібний малюнок.

Визначтеся з місцем на тілі

Здається, щоб вибрати тату, цьому не потрібно приділяти особливу увагу, але це не так. Залежно від того, де саме ви б хотіли зробити собі тату, вам буде підходити певний розмір. Наприклад, деякі малюнки красиво виглядають тільки у великому форматі, а от інші, навпаки, тільки на дрібних ділянках. Можливо, ви хочете зробити татуювання особисто для себе і не допускати можливості оточуючим бачити його.

Визначтеся зі стилем малюнку

Стилів малювання безліч, причому у кожного майстра вони абсолютно різні. Чи хочете ви з завитками або під нахилом, хочете об’ємне або зображення в 2D. Все це обмірковується паралельно з вибором самого малюнка. Головне — гармонія. Дуже часто малюнки виглядають абсолютно безглуздо через розбіжності в стилі і розумінні.

Виберіть майстра

У кожного майстра є своя специфіка роботи і свій стиль малювання. Обов’язково ознайомтеся з його роботами, можливо, він малює в потрібному вам стилі і тематиці. В такому випадку він зрозуміє ваші бажання набагато краще звичайного недосвідченого майстра. Простежте за тим, наскільки акуратні його роботи, почитайте, чи виправдав він очікування клієнтів і т. д.

Все це дрібні кроки, від яких залежатиме, чи сподобається вам нове татуювання чи ні. Спробуйте сходити до майстра і порадитися з ним. Він точно допоможе вам вибрати тату і відповість на всі запитання. Більшість майстрів розбираються в бажаннях клієнтів і самі зможуть запропонувати вам кілька варіантів.

Оцініть на досвіді

Після того, як ви визначилися з місцем і самим малюнком, варто поекспериментувати і спробувати походити з «потенційним» татуюванням у бажаному місці. Попросіть намалювати вам приблизно те, що ви хочете собі набити. Можливо, ваш майбутній майстер погодиться зробити начерки фломастером або скористайтеся переказними тату. Це робиться для того, щоб оцінити, наскільки добре ви сприймайте нову пляму на шкірі, чи не дратує вона вас, чи не хочеться стерти. А може, у ході практики ви зрозумієте, що хочете зробити його у іншому місці.

У підсумку, методом проб і помилок, ретельного вибору та аналізу ви знайдете своє ідеальне татуювання. Поставтеся до цього серйозно, адже цей малюнок може залишитися з вами на все життя.

ДжерелоПереглядів: 261
banner