На який саме палець варто надягти перстень, щоб привернути щастя

Культура

Обираємо свій варіант.

У світі так багато прикрас та ювелірних виробів, якими ми звикли прикрашати себе як на кожен день, так і на важливі заходи. Цікаво, що деякі люди вкладають у носіння каблучок якийсь сенс, а інші просто доповнюють свій стильний образ аксесуарами. Сьогодні ми розповімо, що означають кільця на пальцях на думку астрологів і езотериків.

У наших руках укладена величезна сила, про яку знають не всі. Мова не про фізичну силу, а про енергію, яку ми випромінюємо. Нумерологи стверджують, що налагодити особисте життя і залучити успіх можна за допомогою каблучки. Усього лише потрібно надіти її на певний палець.

Великий палець

Великий палець знаходиться під впливом Марса. Він означає наполегливість, активність, початок нового. Якщо людина займається спортом або її діяльність пов’язана з фізичними навантаженнями, то їй краще за все носити кільце на великому пальці руки.

Каблучка на великому пальці правої руки посилює активність. Одночасно з активністю з’явиться багато складних обставин. Вони будуть допомагати людині, що носить кільце, досягати своєї мети. На великому пальці лівої руки каблучка притягує увагу протилежної статі. Якщо людина сором’язлива, перстень на великому пальці може сприяти прояву ініціативи.

Вказівний палець

Вказівний палець знаходиться під заступництвом Юпітера. Він дарує повагу своєму господареві. На правій руці кільце посилює особисту владу. Юпітер притягує в життя людини, що носить каблучку, успіх і надійних ділових партнерів.

Перстень на лівій руці віщує подорожі. Юпітер сприяє благополуччю у всіх сферах діяльності. З’являється впевненість в собі, збільшується вплив на інших.

Середній палець

Покровитель середнього пальця — Сатурн. Він пов’язаний із законом і владою. Люди, що носять каблучку на правій руці, мають авторитет. Так монархи і королі демонстрували свою владу і величезну відповідальність. Кільце на середньому пальці лівої руки веде до плавного кар’єрного зростання.

Безіменний палець

За безіменний палець відповідає Венера. Всі прикраси на цьому пальці пов’язані з енергією любові. На правій руці говорить про наявність другої половинки. На лівій руці символізує спрагу кохання і пошук романтичних пригод. Творчим людям кільце на лівій руці приносить прибуток і посилює творчий початок.

Мізинець

Мізинцем управляє Меркурій. Він відповідає за комунікацію. Езотерики радять носити на мізинці срібні та мідні прикраси для посилення біополя. Кільце на правій руці сприяє розвитку виразної мови і розуму. Дозволяє вгамувати переживання перед виходом на публіку. З кільцем на лівій руці розвивається інтелект та інтуїція.

ДжерелоПереглядів: 301
banner