Начальник Надвірнянської РВА Петро Хмельовський провів нараду із головами територіальних громад Надвірнянського району

Суспільство
На сьогоднішній день пріоритетними питаннями були, є і залишаються: безпека та забезпечення сталої роботи систем життєдіяльності громад. Про це й говорили під час наради. У ході зустрічі обговорили співпрацю з волонтерськими організаціями району. Головам територіальних громад рекомендовано:
– розглянути та затвердити на сесіях громад проєкт Меморандуму про співпрацю;
– розробити та затвердити на сесіях громад Програми підтримки волонтерської діяльності.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Надвірнянську міську раду


Про перевірку закладів освіти щодо дотримання вимог постанови КМУ від 19.08.2023 № 883 «Про внесення змін до Порядку створення, утримання фонду захисник споруд цивільного захисту, включення таких споруд із фонду та ведення його обліку» проінформував начальник Надвірнянського РУ ДСНС України в області Віталій Федорчук.


За його словами на території району знаходиться 71 найпростіше укриття, які знаходяться на перших поверхах у будівлях організацій та установ, що не відповідають вимогам п.7 постанови КМУ № 883. Дано доручення головам громад провести повторні комісійні огляди у найпростіших укриттях до кінця року.


Також було розглянуто питання стану підтримки добровольчого формування територіальних громад та організації занять з базової підготовки громадян до національного спротиву.


Петро Хмельовський наголосив, що в районі діє комендантська година – з 00.00 ночі до 05.00 ранку. Це значить, що в цей час на вулицях знаходитися заборонено.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 338
banner