Надвірнянська громада долучилася до щорічної акції «Великдень для Захисника»

Суспільство

Напередодні Великодніх свят Надвірнянська міська рада у рамках щорічної акції «Великдень для Захисника» долучилася до масштабної гуманітарної допомоги з благодійною поїздкою на фронт.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Зіновія Андрійовича.


Міський голова Надвірної Зіновій Андрійович спільно з начальником Івано-Франківського ОТЦК та СП полковником Володимиром Ярмошуком відвідав та передав посвячені Великодні гостинці військовослужбовцям, окремим стрілецьким батальйонам, які сформовані на теренах Прикарпаття і відважно утримують лінію фронту на Сході нашої країни.


Зусиллями Надвірнянської громади в межах акції «Великдень для Захисника» зібрано велику кількість Великодніх пакунків, смаколиків та необхідних речей для воїнів, і спільно із вантажем гуманітарної допомоги з усієї Івано-Франківської області, передана нашим Землякам на Схід.


Також в межах акції працівниками міської ради було здійснено поїздку до Запорізької області, де розміщені загони ТРО Надвірнянщини, яким передали великодні кошики та подарували теплоту і радість Великодніх свят.


Спільними зусиллями села Красна та ради старшокласників було зібрано частину коштів на благодійних ярмарках в закладах освіти та придбано автомобіль бійцю із Краснянського старостинського округу, який освячено і передано на Схід.


Переглядів: 288
banner