Надвірнянська міська рада закликає створювати ОСББ (ФОТО)

Суспільство

На даний час в Надвірній спостерігається активний процес створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Тільки за останні 3 роки в нашому місті створено 14 нових ОСББ. Всього в Надвірній функціонує 35 таких об’єднань.

Про це повідомляє Надвірнянська міська рада у пості в Фейсбук.

Як уже неодноразово зазначалось, Надвірнянська міська рада підтримує ініціативу жителів у створенні ОСББ і вже останні кілька років в бюджеті міста передбачаються кошти на співфінансування робіт для покращення умов проживання в будинках, де є створені об’єднання співвласників.

До таких ОСББ належить і “Франка-12”, де за кошти міського бюджету цього року проведено капітальний ремонт частини прибудинкової території.

Варто наголосити, що в нашому місті вже формується активна громадськість, яка не чекає, що хтось прийде і зробить все необхідне, а бере ініціативу в свої руки та створює ОСББ. Спільними зусиллями керівництва міста та голів ОСББ, залучаючи всі можливі ресурси, вже сьогодні вирішуються вкрай наболівші питання.

Головна перевага ОСББ: мешканці будинку є самі господарями у власному домі і самі управляють своїм майном. Тому не варто жити очікуваннями та боятись проявляти ініціативу. Надвірнянська міська рада зі своєї сторони гарантує свою підтримку та допомогу. Відповідальність починається з кожного з нас і тільки спільними зусиллями ми зможемо створити комфортні умови проживання мешканців нашого міста.

Світлина від Надвірнянська міська рада.

Світлина від Надвірнянська міська рада.

Світлина від Надвірнянська міська рада.

Світлина від Надвірнянська міська рада.

Світлина від Надвірнянська міська рада.

Світлина від Надвірнянська міська рада.Переглядів: 212
banner